تبلیغات
سرزمین دانلود - بدو دانلود نرم افزار جدید
دانلود برنامه , | بدو دانلود نرم افزار جدید

[دانلود]


 

 

 قابل نصب روی:

 Nokia N93/N92/N90/N80/N71/N73 

 E70/E61/E60/E50/7360/6070/5500/3250

 

Download

 

 پسورد : www.mobileironi.com (به کوچک بودن حروف پسورددقت کنید)

 


Zed Bazi [دانلود]


و بالا خره بیش از 1 سال انتظار آهنگ فوق العاده زیبای زد بازی که هدیه وبلاگ به شما با نام تابستون کوتاهه

.

.

.

فرمت:MP3 کیفیت 128KB

تابستون کوتاهه

فرمت: WMA کیفیت: 64KB

تابستون کوتاهه

دیگه ارزش نظرو داره


[دانلود]


از این برنامه می توانید برای بهینه کردن تنظیمات ویندوز و سیستم خود در اجرای بازیهای کامپیوتری استفاده کنید. این برنامه نیاز به نصب ندارد و فقط یک فایل اجرایی دارد. در اولین اجرا Yes را انتخاب کنید تا حالت سیستم شما در فایلی ذخیره شود و بتوانید تغییرات انجام شده توسط نرم افزار را به حالت قبلی برگردانید. با انتخاب گزینه Wrap Speed می توانید تنظیمات را بهینه کنید. با انتخاب گزینه Windows Defaults می توانید تنظیمات ویندوز را برگردانید. با انتخاب گزینه Modify می توانید در سرویسها نیز تغییر ایجاد کنید. این برنامه با ایجاد تغییرات در تنظیمات کرات گرافیک ، ظاهر ویندوز ، تنظیمات شبکه و سرویسهای ویندوز آن را برای اجرای بازیها بهینه می کند.

.

دانلود


[دانلود]


این هم نسخه سه بعدی از بازی مارهاست که تحت ویندوز است و مانند بازی ای است که در گوشی های موبایل بسیار معمول است. این بازی دارای 6 نوع مرحله است که باید آنها را بگذرانید. مجموعه بازی دارای 80 مرحله جذاب و دیدنی است. روش بازی به این صورت است که شما باید به تعداد لازم غذا را از روی زمین بخورید تا به طول لازم برسید. سپس کلیدی را دریافت خواهید کرد تا به مرحله بعد بروید. شما باید کلید را پیدا کرده و بخورید. سنگها را نباید بخورید چون برای سلامت مار ضرر دارند. به نزدیک بوته ها نروید چون توسط جانورانی خورده خواهید شد. با جمع کردن جوایز شما می توانید طول عمر خود و زمان هر مرحله را افزایش دهید. این بازی در ویندوز 98 تا ویستا اجرا می شود.

.

دانلود   ۴mb

.

سریال:
Name: Axy Snake
SN: MNUBHRVADES345678WQK


[دانلود]


این هم یکی دیگر از بازیهای سگا که بازی آشنا و قدیمی و بسیار جذاب و پرماجرای علاء الدین می باشد. با کلید Shift می توانید سیب پرت کنید. با Ctrl سمت چپ بپرید و با Space شمشیر بزنید. از کلیدهای جهت نما نیز برای حرکت به راست و چپ و نگاه به بالا و نشستن استفاده کنید. حجم این بازی کم است و کاربران بیشتری می توانند آن را دانلود کنند.

دانلود***************************************************

[دانلود]


سری کامل کدهای نوکیا را در زیر میتوانید ببینید که احتمال این وجود دارد که بعضی از کدها بر روی بعضی از مدلهای نوکیا عملی نباشد.

 

#06#*
سریال نامبر گوشی را نشان میدهد ( IMEI )

#92702689#*
نمایش : سریال نامبر گوشی ، تاریخ ساخت ، تاریخ فروش ، تاریخ آخرین تعمیرات ( 0000 به معنای نداشتن تعمیر قبلی) برای خروج از این صفحه باید گوشی را خاموش و دوباره روشن کنید.

#3370*
با این کد شما از حالت EFR استفاده خواهید کرد که باعث میگردد از حداکثر کیفیت صدای گوشی برخوردار شوید اما در عوض مصرف باطری شما کمی بالاتر خواهد رفت

#3370#
حالت EFR را غیر فعال میسازد.

#4720#*
گوشی را در حالت کیفیت صدای پائین قرار میدهد و در عوض مصرف باطری شما درحدود 30 درصد کاهش میابد.

#4720#*
حالت قبل را غیر فعال میسازد.

#0000#* و یا #9999#*
ورژن سیستم عامل گوشی ، تاریخ ساخت نرم افزار ، و نوع فشرده سازی را نشان میدهد.

#30#*
شماره های محرمانه گوشی را نمایش میدهد.

#67705646#*
در گوشی های مدل 3310 و 3330 لوگوی شبکه را حذف میکند ( IR-TCI )

#73#*
تایمر گوشی و همچنین تمام امتیازات بدست آمده در بازی ها را Reset میکند.

#746025625#*
نمایش وضعیت سرعت clock سیمکارت گوشی. اگر گوشی شما دارای حالت SIM Clock Stop Allowed باشد به این معنا خواهد بود که گوشی شما میتواند درحالت کمترین میزان مصرف باطری درحالت Standby قرار بگیرد.


#2640#*
کد رمز فعلی گوشی را نشان میدهد. کد رمز گوشی در حالت عادی 12345 می باشد.

#7780#*
RESET گوشی یا همان بازگشت به حالت تنظیمات کارخانه ای است. مناسب برای زمانیکه گوشی هنگ کرده است . درواقع درایو C گوشی را ریست میکند ( ریست گوشی بدون حذف برنامه ها و دفترچه تلفن و اس ام اس ) بعد از وارد کردن این کد ، گوشی از شما تقاضای وارد کردن security code را خواهد داشت.

#7370#*
فرمت گوشی . مناسب برای زمانیکه گوشی بسیار زیاد هنگ کرده است. درواقع این کد درایو C گوشی را فرمت میکند و البته تمامی برنامه ها و فایلهای موجود بر روی این درایو از بین خواهند رفت . بعد از وارد کردن این کد ، گوشی از شما تقاضای وارد کردن security code را خواهد داشت.


روش مستقیم فرمت گوشی های اسمارت فون بدون نیاز به منوی گوشی:

اگر پسوورد ( security code ) گوشی قبلا تغییر داده شده است و آنرا نمی دانید و همچنین گوشی شما از سیستم عامل سیمبین ورژن7 استفاده می کند ( مثل 6600 و 7610 و 6620 و 6260 و 9500 و 9300 ) ابتدا گوشی را خاموش کرده و در حالیکه سه دگمه سبز ، * ، 3 را همزمان نگه داشته اید گوشی را روشن کنید و آنها را آنقدر نگه دارید تا کار فرمت آغاز بشود. دراین حالت از شما دیگر پسوورد خواسته نخواهد شد و مستقیما گوشی فرمت خواهد شد.

فرمت کارت حافظه گوشی:

به صورت safe mode گوشی را روشن کنید ( برای اینکار درحالیکه دگمه pen (مداد) را نگه داشته اید گوشی را روشن کنید البته درظاهر تفاوتی را مشاهده نخواهید کرد.) سپس این مسیر را در گوشی دنبال کنید : menu>>Extras>>Memory>>Format MEM.card

حالت safe mode برای شما بسیار مفید است. و در مواقعی که گوشی هنگ کرده و بالا نمی آید احتمالا به شما کمک می کند و باعث می شود گوشی بالا بیاید و بعد از آن بتوانید گوشی را درصورت تمایلتان فورمت و یا کار دیگری بر روی آن انجام دهید. درواقع کار آن همانند عمل safe mode ویندوز می باشد و در این حالت دیگر اکثر برنامه های کاربردی که در پشت صحنه همیشه در حال اجرا بودند ، دیگر اجرا نخواهند شد و به همین دلیل گوشی اصطلاحا به راحتی بالا می آید. که در گوشی های مختلف کمی متفاوت می باشد و در اسمارت فون ها اکثرا باید کلید خاصی را ( کلید ABC و یا PEN ) را نگه داشته و سپس گوشی را روشن کنید. تاکید می کنم که در حالت safe mode شما تغییری در ظاهر منوی گوشی نخواهید دید و همه چیز در پشت صحنه اتفاق افتاده است و یا بهتر بگویم از اتفاق افتادن آنها ( برنامه ها ) جلوگیری کرده است.

#43#*
کنترل حالت call waiting ( انتظار) گوشی.

#61#*
کنترل شماره ای که به عنوان divert در صورتیکه به تلفن پاسخ داده نشود ، تعیین گردیده است.

#62#*
کنترل شماره ای که به عنوان divert درصورتیکه شبکه دچار اشکال باشد ( آنتن نباشد ) تعیین گردیده است.

#67#*
کنترل شماره ای که به عنوان divert درصورتیکه گوشی اشغال باشد ، تعیین گردیده است.

#شماره*21**
divert به شماره مورد نظر در هر حالت.

#شماره*61**
divert به شماره موردنظر در حالت عدم پاسخ گوئی ( no Reply ) به تماس.

#شماره*67**
divert به شماره مورد نظر در حالت اشغال بودن گوشی ( on Busy )


[دانلود]


ارسال BUZZ به شکل پشت سر هم برای طرف مقابل

یکی از توانمندی های یاهو مسنجر هنگام چت استفاده از دکمه BUZZ به نوعی برای آزار طرف مقابل است! اما خود یاهو این گزینه را به نوعی تنظیم کرده است که پس از زدن دکمه تا 15 ثانیه امکان استفاده مجدد از آن وجود ندارد. در این ترفند قصد داریم روشی جالب را به شما معرفی کنیم که با بهره گیری از آن میتوانید  بدون استفاده از برنامه جانبی خاصی به نوعی این محدودیت زمانی را از بین ببرید و به شکل پیاپی و پشت سر هم برای طرف مقابل BUZZ بفرستید!

برای این کار:
کافی است پس از انتخاب ID شخص از روی لیست و باز شدن پنجره PM ، یکبار دکمه BUZZ را بزنید.
اکنون به شکل سریع پنجره چت را بسته و مجدد روی ID شخص را باز کنید و BUZZ بزنید.
اگر این کار - یعنی باز و بسته کردن پنجره چت فرد مقابل و زدن دکمه BUZZ - را به شکل پشت سر هم و سریع انجام دهید به تعداد دفعات اینکار عمل BUZZ برای فرد مقابل صورت میگیرد.
فرد مقابل نیز اصلأ متوجه نمیشود که شما هر بار پنجره چت را میبندید و باز میکنید.


[دانلود]


این هم یک بازی کوچک ، جنگی ، هیجانی و پرماجرا که مراحل بسیار متنوع و چالشی ای دارد. فقط مواظب باشید در حین انجام بازی کیبرد کامپیوترتان خراب نشود. این بازی را من مدتها قبل بازی می کردم و تا آخر آن هم رفتم و مدتی پیش که در اینترنت جستجو می کردم و آن را پیدا کردم بسیار خوشحال شدم و گفتم که شما عزیزان را هم از این بازی بی بهره نگذارم. این بازی را می توانید یک نفره و دو نفره در مقابل دشمنان انجام دهید و همچنین می توانید دو نفره در مقابل یکدیگر انجام دهید. خلاصه بازی بسیار جذاب و کامل است.راستی این همون تبر طلایی خودمون توی SEGA هستش. 

دانلودتبدیل صدای خود به جنس مخالف باAV Voice Changer Diamond 5.5.24 [دانلود]


تا به حال خواسته اید که صدای خود را تغییر دهید؟ ممکن است در بعضی از مواقع این نیاز برای شما به وجود آید که صدای خود را تغییر دهید. ممکن است در هنگام گفتگوی اینترنتی نیاز داشته باشید تا صدای خود را به صدای یک مرد ، زن و یا بچه تشبیه کنید و یا شما به تنهایی قصد صدا گذاری بر روی یک فیلم را دارید و قرار است به جای چندین شخصیت فیلم صحبت کنید. اگر کمی بر روی این موضوع متمرکز شوید خواهید دید که نیاز تغییرات صدا در بسیاری از مواقع مشهود است.
AV Voice Changer با توانایی ها و قابلیت های بالایی که در اختیار شما قرار می دهد این امکان را فراهم می کند تا صدای خود را به شکل های مختلف تغییر دهید. این نرم افزار به صورت حرفه ای برای این منظور طراحی و نوشته شده است تا با بهترین حالت موجود عملیات تغییرات صدا را انجام دهد.

قابلیت های کلیدی نرم افزار AV Voice Changer Diamond 5.5.24 :
- کاربرد آسان و کاملا گرافیکی با تنظیمات پیش فرض در بهترین حالت
- کیفیت و شفافیت بالای صدای تغییر یافته
- تبدیل صدای شما به صدای مرد ، زن و بچه در حالات مختلف ( شاد ، عصبانی ، ناراحت و ... )
- شبیه سازی صدا به صداهای کامپیوتری
- تغییر همزمان صدا بعد از صحبت کردن شما به صورت OnTime
- قابلیت ضبط صدا های تغییر یافته
- افکت گذاری بر روی صدا در بیش از 100 حالت مختلف
- دارای اکولایزر و بر طرف نمودن صدا های اضافی و noise
- و ...
 

لینک دانلود (حجم فایل 10 مگابایت می باشد، کرک برنامه در داخل فایل zip قرار داده شده است)

 نويسنده: فرزاد | لينك مطلب | تاريخ: یکشنبه 13 آبان 1386 | نظرات () |

بنر دوستان

Advertisement

صفحات دیگر

مطالب پیشین