تبلیغات
سرزمین دانلود - لینوكس
دانلود برنامه , | لینوكس
لینوكس
لینوكس ملی برای استفاده عموم و شركت‌ها آماده است‌!


محمد خوانساری، مدیر طرح لینوكس ملی از آماده شدن خروجی‌های این طرح برای استفاده عموم و شركت‌ها و سازمان‌ها خبر داد.

محمد خوانساری، مدیر طرح لینوكس ملی از آماده شدن خروجی‌های این طرح برای استفاده عموم و شركت‌ها و سازمان‌ها خبر داد. لینوكس ملی برخلاف تصور رایجی كه وجود دارد، یك دیسك نیست و شامل پروژه‌هایی برای فارسی‌سازی لینوكس و استفاده از زبان فارسی و در نرم‌افزارهای متن‌باز است.

وی بیان داشت كه محصول لینوكس با كاربری فوق‌العاده و امنیت بالا تنها كمتر از ده درصد كشور را پوشش داده است و نیازمند حمایت‌های دولتی است و دولت باید فضای مناسب و انگیزه‌های لازم را برای استفاده از‌ این سیستم‌ عامل‌ ایجاد كند.

 پروژه كارت هوشمند گازوییل همین ماه اجرایی می‌شود

پروژه كارت هوشمند گازوییل همین ماه اجرایی می‌شود

مدیر برنامه‌ریزی پروژه كارت هوشمند نفت – گاز،‌ از اجرایی شدن سیستم كارت هوشمند گازوییل در جایگاه ‌های عرضه سوخت از آبان ماه امسال خبر داد

مهر – عبدالرضا امینی، مدیر برنامه‌ریزی پروژه كارت هوشمند نفت و گاز با اعلام این خبر گفت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته پیش‌بینی می‌شود كه بیش از یك میلیون كارت هوشمند گازوییل عرضه شود.

وی افزود: از اول آبان ماه امسال مقدمات اجرایی سیستم كارت هوشمند گازوییل آغاز شده و هم اكنون جایگاه‌های عرضه سوخت به سیستم‌های مورد نیاز، در حال مجهز شدن هستند.

به گفته عبدالرضا امینی، پیمانكار اجرای سیستم كارت هوشمند گازوییل، همان پیمانكار سهمیه‌بندی بنزین، یعنی شركت صنایع مخابراتی راه دور ایران، است.وی در مورد زمان‌بندی اجرای این پروژه گفت: هنوز زمان بندی مشخصی برای زمان اجرای پروژه‌ تعیین نشده، چون هنوز مصوبه مجلس و دولت نیز دریافت نشده است.

بنابر اظهارات مدیر برنامه‌ریزی كارت هوشمند نفت – گاز، طرح كارت هوشمند گازوییل در حال حاضر فقط شامل بخش حمل و نقل است و در شرایط كنونی، 55 درصد از نفت و گاز مصرفی كشور در بخش حمل و نقل به مصرف می‌رسد.

 
 Exe Password v7.114 ابزاری برای قفل گذاری بر روی فایل ها اجرایی
بسیاری از ما امروزه از نرم افزارهایی برای برقراری امنیت بر روی سیستم های خود استفاده می کنیم. قرار دادن رمز عبور بر روی فایل ها و پوشه ها یکی از راههایی می باشد که این نرم افزارها در مقابل ما قرار می دهند تا از اطلاعات ما نگهداری نمایند و دسترسی دیگران را به آن ها کوتاه کنند. شاید تا به حال به این نیاز دست پیدا کرده اید که علاوه بر اطلاعات بر روی نرم افزارهای خود رمز عبوری قرار دهید تا دیگران از دسترسی به آنها ناتوان باشند. به عناون مثال شما نرم افزاری را بر روی سیستم خود نصب کرده اید که به هر دلیلی مایل به استفاده دیگران از آن ها نمی باشید. برای انجام چنین کاری می بایست بر روی فایل های اجرایی یک نرم افزار رمز گذاری کنید که معولا این فایل ها به صورت EXE می باشند.

در این مطلب شما را با نرم افزاری در این زمینه آشنا می کنیم.

 

Exe Password نام نرم افزاری می باشد که به کمک آن قادر خواهید بود تا بر روی همه فایل های اجرایی با فرمت EXE ، و از جمله فایل های اجرایی نرم افزارها رمزگذاری نمایید. این نرم افزار به کاربران این توانایی را می دهد تا با قرار دادن رمز عبور بر روی فایل ها از اجرای نرم افزارها و دیگر فایل های اجرایی توسط دیگران جلوگیری نمایند. از ویژگی های خوب این نرم افزار می توان به دسترسی بسیار سریع به نرم افزار اشاره نمود ، بدین صورت که تنها کافیست بر روی فایل مورد نظر خود یک راست کلیک انجام دهید تا از منوی باز شده فایل برنامه را انتخاب کنید. عملیات رمز گذاری بر روی فایل در این نرم افزار تنها با سه قدم امکان پذیر می باشد. این نرم افزار محصولی از شرکت Salfeld می باشد.


حجم: 1.2 MB


 GPRS باید در سه ماه راه‌اندازی شود
مدیرعامل ارتباطات سیار:
GPRS باید در سه ماه راه‌اندازی شود

شركت صاایران پس از ارایه تعهدات لازم به عنوان برنده نهایی مناقصه ارایه سرویس GPRS شركت ارتباطات سیار انتخاب و به مراجع مربوطه معرفی شد.


ایسنا - وحید صدوقی، مدیر عامل شركت ارتباطات سیار، درباره سرانجام برنده مناقصه ارایه سرویس GPRS همراه اول گفت: پاكت‌های مناقصه یك ماه پیش باز شد و نیاز بود تا یك‌سری تعهدات از برنده این مناقصه‌ اخذ شود كه این روند در این مدت طی شده و تعهدات از شركت صاایران به عنوان برنده مناقصه اخذ شد. وی افزود: این تعهد در خصوص مواردی، از جمله اصلاح قیمت و تعهد برای اجرای پروژه بود كه روز چهارشنبه گذشته، دوم آبان‌ماه، از برنده دریافت شد و صاایران به‌صورت رسمی ‌و به عنوان برنده برای ابلاغ به كمیسیون معاملات شركت ارتباطات سیار اعلام شد. صدوقی درباره اینكه شركت ارتباطات سیار در جریان اجرای این پروژه چه تعهدات و تضمین‌هایی از شركت مجری اخذ كرده تا انجام پروژه GPRS به بهترین شكل و بدون تاخیر انجام شود، گفت: وقتی پاكت‌ها باز می‌شوند اولین اقدام كنترل تكمیل بودن اجزای قیمت است كه این كار در این مناقصه انجام شد، ضمن آنكه در خود قرارداد، زمان اجرا، مشخصات فنی مورد تعهد و زمان‌بندی كه باید طی آن شبكه راه‌اندازی شود مشخص و نهایی شده است.

وی درباره اینكه شركت صاایران در چه مدت باید نسبت به انجام تعهدات خود عمل كند و سرویس GPRS تا چه تاریخی برای مشتركان ارتباطات سیار فعال خواهد شد، خاطر نشان كرد: زمان ارایه سرویس از زمان ارجاع سفارش كه روز چهارشنبه گذشته بوده، سه ماه است؛ صاایران باید بتواند در مدت سه ماه، نسبت به ارایه سرویس در تهران اقدام و طبق زمان‌بندی طی پنج ماه نسبت به راه‌اندازی آن در كل كشور اقدام كند.

 
 Caricature Studio 3.0
یجاد افکت های تصویری خنده دار بر روی عکس ها و یا تبدیل یک عکس معمولی به یک عکس کمدی نیازمند این موضوع می باشد تا کاربری که قصد انجام این کار را دارد با تکنیک های مختلف یک نرم افزار طراحی حرفه ای آشنایی داشته باشد که از این دسته نرم افزارها می توان به نرم افزارهای مختلف همچون Photoshop اشاره نمود. امروزه شرکت های نرم افزاری مختلف که در زمینه ساخت نرم افزارهای گرافیکی فعالیت می کنند اقدام به ساخت نرم افزارهایی نموده اند که کاربران به وسیله آن ها قادر به ایجاد چنین افکت هایی بر روی تصاویر خود می باشند و برای این کار نیازمند داشتن دانشی در این زمینه نمی باشند.

در این مطلب نرم افزاری را در این زمینه معرف می کنیم.

 

Caricature Studio نام نرم افزاری جذاب می باشد که به کمک ابزارهای موجود در آن کاربران قادر خواهند بود تا بر روی تصاویر و عکس ها افکت های خنده دار و کمدی قرار داده و تصویر شخص مورد نظر در داخل عکس را به یک حالت کمدی تبدیل کنند. این نرم افزار با ظاهر گرافیکی مناسب به راحتی توسط همه کاربران قابل استفاده می باشد و نیاز به یادگیری تکنیک خاصی ندارد. این نرم افزار توسط شرکت Caricature تولید شده است.

 

از ویژگی های این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره نمود:

- ظاهرکاربری مناسب برای تمامی کاربران

- استفاده آسان از نرم افزار به کمک ابزارهای مختلف قرار داده شده در نرم افزار

- دسترسی سریع به ابزارها

- توانایی قرار دادن افکت های مختلف تصویری بر روی عکس

- قابلیت قرار دادن افکت های کارتونی بر روی یک عکس

حجم: 4.7 MB

 از شماره‌های رند استقبال نشد

از شماره‌های رنداستقبال نشد

رییس هیات مدیره شركت مخابرات ایران، گفت: برخلاف مزایده شماره‌های رند تلفن‌همراه، استقبال مناسبی ازمزایده شماره‌های رند و مرتب تلفن ثابت نشده است

روابط عمومی شركت مخابرات ایران - وفا غفاریان افزود: استقبال ناچیز مردم و شركت‌ها از این مزایده، به دلیل انتقال ندادن شماره‌ها در مناطق مختلف شهر است.هم اكنون نمی‌توان شماره‌های انتخابی تلفن ثابت را ازیك مركز مخابراتی با پیش شماره خاص به مركز دیگر منتقل كرد.


 
 ساخت تصاویر متحرك با Flex GIF Animator 8.0

امروزه ساخت عکس های متحرک با فرمت GIF یکی از پرکاربردترین اموری می باشد که ممکن است یک وب مستر و یا یک نویسنده وبلاگ از آن استفاده نماید. ساخت بنرهای مختلف و ایجاد لوگوهای زیبا برای جذب بیشتر کاربران ، ساخت این تصاویر را پرکاربرد کرده است. نرم افزارهای مختلفی برای کاربران ساخته شده است که به کمک آن قادر به ساخت تصاویر GIF با افکت ها و جذابیت های خاص خود می باشند و کاربران می توانند در بیشتر این نرم افزارها از قالب های آماده ای که برای راحتی در ساخت این تصاویر قرار داده شده است استفاده نمایند.
Flex GIF Animator نام نرم افزاری می باشد که به وسیله ابزار موجود در آن کاربران قادر به ساخت تصاویر متنی با افکت ها و اشکال گوناگون خواهند بودو به کمک این نرم افزار کاربران دیگر نیاز به انجام طراحی های حرفه ای نخواهند داشت و به کمک قالب ها و ابزارهای این نرم افزار به راحتی تصاویر خود را ایجاد می کنند. همچنین در این نرم افزار کاربران قادر به ساخت عکس های سه بعدی از نوشته های نیز خواهند بود. همچنین در این نرم افزار کاربران از ویژگی عکس برداری از صفحه نمایش و همچنین فایل های تصویری نیز برخوردار خواهند بود. این نرم افزار محصولی از شرکت Web Graphic software می باشد.
از ویژگی های مربوط به این برنامه به موارد زیر می توان اشاره کرد:
- ساخت و ویرایش بنرها ، دکمه ها ، عکس های متحرک و تمامی تصاویر متحرک با فرمت GIF
- توانایی ساخت نوشته ها به صورت عکس با افکت های مختلف
- توانایی قرار دادن عکس ، شکلک ، متن و ... در تصاویر
- توانایی قرار دادن اشکال هندشی مختلف درون تصاویر
- تغییر اندازه ، بریدن و چرخاندن عکس در جهت های مختلف
- افکت های مختلف حرکتی بر روی تصاویر و نوشته ها
- بهینه سازی عکس های GIF برای وضوح بیشتر
و ...حجم : 5.2 MB
 نويسنده: فرزاد | لينك مطلب | تاريخ: یکشنبه 6 آبان 1386 | نظرات () |

بنر دوستان

Advertisement

صفحات دیگر

مطالب پیشین